O NÁS / KONTAKT

O firmě

Firma Kovos PM vznikla na přelomu roku 1991. Naší prvotní náplní byla servisní činnost výrobků v. d. Drupol. Jednalo se opravy a prodej teplovodních oběhových čerpadel Piccola, Minor, Maior, Micron, jako výhradní partner pro severní a jižní Moravu. Současně s tímto se rozvíjela další samostatná činnost, a to rytectví. V počátku se jednalo o výrobu jednotlivých štítků, technických popisů, orientačních systémů.

Postupem času se hlavní činností v tomto oboru stala výroba razidel sloužících ke značení výrobků v různých odvětvích průmyslu. Po rozšíření strojového parku bylo nutno hledat nové prostory, a tak v roce 1994 došlo k postupnému přesídlení firmy na stávající adresu. Naší specializací jsou razidla strojní, vyráběná dle dispozic zákazníka. Kvalitou a krátkými dodacími termíny jsme získali velký okruh zákazníků po celém území České republiky ale i v zahraničí.

V současné době vyrábíme stovky kusů razidel měsíčně a řadíme se tímto k firmám, co si mohou stát za svými produkty, rozumí danému odvětví a díky tomu zaujímají pevné místo na trhu. Rovněž v přízemí naší firemní budovy je umístěna prodejna a servis zahradní a lesní techniky. Dále se firma zabývá reklamní činností v oboru foliové grafiky a potisku textilu.

 

 

Firma KOVOS PM je držitelem Certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.


Certifikovaný systém managementu kvality:
Výroba razidel, rytectví, koordinace návrhu a vývoje při tvorbě programů pro CNC stroje, kovoobrábění na CNC strojích a technické poradenství.

 

KOVOS PM

1. máje 44
664 84 Zastávka

Provozovna

Havířská 222
664 84 Zastávka

Telefon:

546411400

E-mail:
bodyplates@email.cz

 

 

Upozornění:

Vzhledem k časté složitosti objednávky upřednostňujeme komunikaci přes e-mail, na který je možno zaslat veškeré údaje, či sken TP. Následně je možné zaslat našim zákazníkům grafický návrh.

Děkujeme za pochopení